Hailo Multi - Box Design trio L 3x10 liter
Cikkszám 5271986Termékleírás
Cikkszám 5271986
Teljesen kihúzható a golyóval vezetett teleszkópos sínek segítségével.
A gyártó adatai
Hailo-Werk, Rudolf Loh GmbH & Co KG
Daimlerstraße 8
35708 Haiger
info@hailo.de
4007126244437
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Beépíthető szemetesek |
| Űrtartalom: | 30 l |
| Nyitási mód: | Fogantyúk |
| Korpusz anyaga: | Fém |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Szín: | Szürke |
| Felület/bevonat: | Matt |
| Forma: | Négyszögletes |
| Önkioltó: | Nem önkioltó |
| Zsáktartó: | Zsáktartó nélkül |
| Tartó (darab): | 3 Darab |
| Alsószekrény szélességhez (cm): | 30 cm |
| Belső vödör anyaga: | Műanyag |
| Szenzor: | Érzékelő nélkül |
| Választórendszer: | Elválasztórendszerrel |
| Bűzzáró: | Nem szagmentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,6 kg |
| Magasság: | 41,8 cm |
| Szélesség: | 25,6 cm |
| Mélység: | 48,6 cm |













