Heidrun pedálos szemetes 20l
Cikkszám 5029822Termékleírás
Cikkszám 5029822
Pedálos szemetes 20 literes. Műanyag.
A gyártó adatai
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
8010059014936
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Szemetesvödör |
| Űrtartalom: | 20 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 38,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |





