Heidrun pedálos szemetes 30l
Cikkszám 5029830Termékleírás
Cikkszám 5029830
Pedálos szemetes 30 literes. Műanyag.
A gyártó adatai
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
8010059014943
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Szemetesvödör |
| Űrtartalom: | 30 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 29,5 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |





