HEIDRUN szemetes billenő tetővel ALTHEA 60 l
Cikkszám 2923332Termékleírás
Cikkszám 2923332
Heidrun szemetes billenő tetővel 60 l. Nagy méretének köszönhetően jelentős mennyiségű hulladék tárolására alkalmas. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
8010059013540
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 60 l |
| Nyitási mód: | Lengőfedél |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Felület/bevonat: | Matt |
| Forma: | Négyszögletes |
| Szenzor: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,90 kg |
| Magasság: | 74,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 33,0 cm |







