Hulladékgyűjtő műanyag szögletes kék tetővel 120 l
Cikkszám 4688842Termékleírás
Cikkszám 4688842
Műanyag, szögletes kialakítású hulladékgyűjtő, 120 l-es űrtartalommal, kék színű tetővel, kerekekkel ellátva.
A gyártó adatai
EUROPLAST GMBH
SCHMELZ 83
9772 DELLACH IM DRAUTAL
verkauf@europlast.at
9001466731805
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 120 l |
| Nyitási mód: | Érzékelő |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,2 kg |
| Magasság: | 91,0 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |





