Idea pedálos szemetes 24 l
Cikkszám 5042965Termékleírás
Cikkszám 5042965
Idea pedálos szemetes 24 l. Anyaga: műanyag. Könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
Tontarelli Spa
Strada Provinciale 10
600 22 Castelfidardo AN
info@tontarellishop.it
8009404201282
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 24 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,27 kg |
| Magasság: | 44,5 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |



