Kötött pedálos szemetes 10 l
Cikkszám 4906905Termékleírás
Cikkszám 4906905
Műanyag pedálos szemetes.
A gyártó adatai
VIJA-FA KFT.
Haraszti út 120/B
2351 Alsónémedi
info@vija-fa.hu
8693135042438
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 10 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |



