Műanyag pedálos szemetes 10 l
Cikkszám 5043096Termékleírás
Cikkszám 5043096
Műanyag pedálos szemetes 10 l. Anyaga: műanyag. Könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
Bahama GMBH.
Bergius Str. 46
12057 Berlin
l.sagan@bahama-online.com
8694064010949,8694064044043
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 10 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 35,2 cm |
| Szélesség: | 20,7 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |





