Műanyag pedálos szemetes 25 l
Cikkszám 5043112Termékleírás
Cikkszám 5043112
Műanyag pedálos szemetes 25 l. Anyaga: műanyag. Könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
Bahama GMBH.
Bergius Str. 46
12057 Berlin
l.sagan@bahama-online.com
8694064044081,8694064010963
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 25 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,12 kg |
| Magasság: | 44,0 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 36,5 cm |





