Szemetes nyitható és billenő fedéllel 2-féle változatban 25 l
Cikkszám 5042981Termékleírás
Cikkszám 5042981
Szemetes nyitható és billenő fedéllel. Szín: szürke és fehér. Anyaga: műanyag. Könnyen tisztítható. <br><br>Többféle színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Plast Team NHG
Platz Zwyciestwa 11
76-208 Slupsk
wsi@nh-g.com
5707672742676
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 25 l |
| Nyitási mód: | Érzékelő |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,26 kg |
| Magasság: | 48,0 cm |
| Szélesség: | 33,8 cm |
| Mélység: | 27,2 cm |







