Szemetes pedálos 16 l
Cikkszám 4151619Termékleírás
Cikkszám 4151619
Hulladéktároló pedálos, egyszerű ürítés és tisztítás. 16 l.
A gyártó adatai
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5999556562412
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Szemetesvödör |
| Űrtartalom: | 16 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,70 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |





