Zeller Present mosóportartó-doboz fém Antracit 6 l
Cikkszám 5146311Termékleírás
Cikkszám 5146311
A Zeller Present mosóportartó-dobozban nemcsak szépen tárolhatod a mosóport, hanem praktikusan is használhatod. A beépített kémlelőablaknak köszönhetően mindig láthatod a töltöttségi szintet, és pontosan tudhatod, mikor jön el az utánpótlás ideje. A könnyen zárható fedél biztosítja a mosópor biztonságos tárolását, és védett a külső hatásoktól is.
A gyártó adatai
Zeller Present Handels GmbH
Reifenbergstraße 1
63939 Wörth
present@zeller-gmbh.com
4003368192437
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus Szennyestároló: | Mosószertartó |
| Elválasztó rekeszek száma: | 1 |
| Markolat: | Fogantyúval |
| Felület: | Matt |
| Szín: | Antracit |
| Anyag: | Fém |
| Térfogat (l): | 6 l |
| Egymásra rakható: | Nem egymásra rakható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 15,5 cm |





