Curver "Pure" szennyestartó fehér 55 l
Cikkszám 5398425Termékleírás
Cikkszám 5398425
Bemutatjuk a Pure termékcsalád nagy, 55 l-es kapacitású szennyestartóját. Letisztult, egyszerű geometrikus mintája egyedi stílust ad, így remek választás fürdőszobájába!További előnye a terméknek, hogy 100%-ban újrahasznosított anyagból készül, így rendkívül környezettudatos.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253924831534
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Markolat: | Fogantyú nélkül |
| Felület: | Matt |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Műanyag |
| Típus Szennyestároló: | Szennyestároló |
| Térfogat (l): | 55 l |
| Egymásra rakható: | Egymásra rakható |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,42 kg |
| Magasság: | 58,0 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 43,0 cm |





