Dulux Easycare+ TESTER foltálló kopásbiztos beltéri falfesték Széles palló 30 ml
Cikkszám 4871422Termékleírás
Cikkszám 4871422
A Dulux Easycare+ foltálló, kopásbiztos falfesték a mechanikai hatásoknak kivételesen ellenálló tuladonságú, matt, latex, beltéri falfesték. A termék a kopásbiztos technológiának köszönhetően különlegesen tartós és szilárd bevonatot alkot, amelyen mérsékelten alakulnak ki szennyeződés-, dörzsölés-, és kopásnyomok. A fa, műanyag vagy gumi tárgyak (bútorok,porszívó, kerékpár stb.) okozta karcolások és horzsolások kevésbé károsítják a falfelületet, amely így sokáig tiszta és újszerű marad. A termék amellett, hogy megelőzi, lassítja a falfelületek elhasználódását, szükség esetén tökéletesen, nyom nélkül tisztítható is. Fertőtleníthető- Lég- és páraáteresztő.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5904078218259
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 0,1 ml |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 41 g |
| Magasság: | 8,6 cm |
| Szélesség: | 2,2 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







