Dulux EasyCare Tester Tiszta fehér 30 ml
Cikkszám 4262085Termékleírás
Cikkszám 4262085
A Dulux EasyCare újdonság az emulziós festékek piacán. A diszperziós, magas vízlepergető hatású festék ideális belső fal- és mennyezetfestéshez. 30 ml-es teszterben kapható. Fehér felhő árnyalatú.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457505069
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Átvonható kb. elteltével: | 3 h |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 0,03 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 41 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 8,6 cm |
| Mélység: | 2,2 cm |







