Héra Ceramic beltéri falfesték lombzöld 2,5 l
Cikkszám 5021282Termékleírás
Cikkszám 5021282
Mosható, dörzsölhető beltéri falfesték a kerámia tartósságával. Foltmentesen tisztítható, hipoallergén bevonat, fertőtleníthető, selyemmatt, hidrofób és páraáteresztő, extra dörzsálló.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281089894
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton, szálcement |
| Ideálisan alkalmas: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 14 ml |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Felület száraz kb. után: | 3 h |
| Átvonható kb. elteltével: | 3 h |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 1 - Magas dörzsállóság |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fényességi fokozat: | Selyemmatt |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Optikai megjelenés: | Selyemmatt |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,76 kg |
| Magasság: | 15,7 cm |
| Szélesség: | 16,7 cm |
| Mélység: | 15,5 cm |









