Hammerite radiátorfesték fehér 0,75 l
Cikkszám 3126349Termékleírás
Cikkszám 3126349
A Hammerite kifejezetten radiátorok számára tervezett festék, amely gyorsan szárad. Leginkább aluminium és réz felületekhez készítve, akár 120 °C-ig hőálló.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457500194
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Kerítések, rácsok, korlátok, kerékpárok, ajt |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Megfelel alapként: | Fém, acél, öntöttvas, stb. |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 12 ml |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Űrtartalom (l): | 1 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 897 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |







