OBI 2 az 1 - ben zománcfesték vízzel hígítható selyemfényű tűzpiros 500 ml
Cikkszám 3055761Termékleírás
Cikkszám 3055761
OBI 2 az 1-ben zománcfesték és alapozó univerzálisan alkalmazható fa és fém felületeken, ásványi aljzatokon, lakkozható műanyagokon, hordképes régi bevonatokon. Gyermekjátékok felületére is alkalmas, káros anyag mentes festék. Széles színválasztékban kapható selyemfényű kivitelben. Az akril bázisú alapozó és zománcfesték egyben, kül-és beltérre egyaránt alkalmazható. Kiszerelés: 500 ml.
Tartalma kb.: 5 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498923369
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa, alumínium, cink, acél, műanyag |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozás: | Lapos ecset |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Megfelel alapként: | Fa, Fém |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 5 ml |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Űrtartalom (l): | 0,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 540 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |









