Dc Next Hybrid Festék Aeroszol Ral3020 Fényes Közlekedési Piros
Cikkszám 4447512Termékleírás
Cikkszám 4447512
DUPLI-COLOR NEXT szintetikus és akril felületek bevonására, alapozó és festék egyben. Gyorsan szárad, közel semleges illatú. Alacsony oldószer tartalom, biológiailag lebomlik. Szellőztetett beltérben is használható. Magasfényű RAL színek és divatos selyemfényű színek.
Innovatív sprayfesték minőség a nagyon kényelmes felhasználás és a megbízható eredmény érdekében. A semleges szag és az alacsony sprayköd képződés kombinációja lehetővé teszi, hogy még enyhén szellőztetett helyiségekben is felhasználható legyen. Gyorsan száradó minőségének és sokféle felületen való tökéletes tapadásának köszönhetően - még speciális alapozó használta nélkül is - a DUPLI-COLOR NEXT számos dekorációs, hobbi és kézműves célú felhasználást tesz lehetővé, akár művészek számára is.
Alap: poliészter gyanta
Szag: semleges
Kiadósság: kb. 2 m2
Porszáraz: 10-20 perc elteltével
Érintésszáraz. 45 perc elteltével
Átfesthető: 2 óra elteltével
Kikeményedés: 24 óra elteltével
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500479915
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| RAL-szám: | Forgalmi piros RAL 3020 |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Felhordások javasolt száma: | 1 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 2 ml |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 405 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |









