Dupli-Color alapozó festék szürke 400 ml
Cikkszám 4716668Termékleírás
Cikkszám 4716668
Alapozáshoz és előfestéshez. Minden felületre alkalmas. Átfesthető minden hagyományos festékrendszerrel. Vörös és szürke színben.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500325021
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 421 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







