Dupli-Color bronz hatású festék arany 400 ml
Cikkszám 4716734Termékleírás
Cikkszám 4716734
A Dupli-Color aranyhatású festék, egy dekorációs célra használható különösen magas arany fény hatású festék spray. Gyorsan szárad, tartós festett felületet biztosít. Magas minőségű szintetikus lakk. Hosszan tartó fedő- és kitöltőképesség. Kiváló tapadás. Jó terülés, sima felület. Kül- és beltérre egyaránt. Ellenáll a víznek és általános háztartási tisztítószereknek. A fényesség dörzsöléssel és törléssel.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500467394
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 370 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







