Dupli-Color Effect alapozó fehér 400 ml
Cikkszám 4716650Termékleírás
Cikkszám 4716650
Dupli-Color Effect alapozó a színintenzív eredmény eléréséhez. Alkalmazandó a Chrome Silver és a 3D Look termékekhez. Szín: fehér. Kiszerelés: 400 ml.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500156366
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fa, beton, kő, fém csempe, porcelán gres, stb. |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 421 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







