Dupli-Color Ezüst króm Effect spray 400 ml
Cikkszám 4716742Termékleírás
Cikkszám 4716742
A Dupli-Color Ezüst króm Effect spray a krómhoz hasonló, tartós megjelenést kölcsönöz a sima felületeknek. Nem időjárásálló. Nem kopásálló, ezért nem alkalmas napi használati tárgyakra fújni. Jó tapadású, jó terülésű, jó fedőképességű. Alkalmas minden sima felületre, mint például fém, fa, üveg és sok bevonható műanyag. Nélkülözhetetlen a vásárfülkék kivitelezői, dekoratőrök, virágüzletek stb. számára, de otthoni kézműves termékeknél is. Kiszerelés: 400 ml.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500674778
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 1,5 ml |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







