Dupli-Color Gránit-Effekt Barna 400 ml
Cikkszám 1839364Termékleírás
Cikkszám 1839364
Környezetbarát tervezés, díszítés. Speciális, vízbázisú latex minőség. Számtalan lehetőséget nyújtó, beltéren és kültéren is használható effekt spray. Lenyűgöző, gránitkő hatású megjelenés.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500627811
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Optikai megjelenés: | Gránithatás |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Átvonható kb. elteltével: | 24 h |
| Felület száraz kb. után: | 24 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 401 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |









