Dupli-Color Króm Effect spray bronz 150 ml
Cikkszám 4717104Termékleírás
Cikkszám 4717104
A Dupli-Color Króm Effect bronz spray magas fényhatású és tartós bronz megjelenést kölcsönöz a sima felületeknek. Nem időjárásálló. Nem áll ellen a kopásnak, ezért nem alkalmas napi használati tárgyakra fújni. Alkalmas minden sima felületre, mint például fém, fa, üveg és sok bevonható műanyag. Nélkülözhetetlen a vásárfülkék kivitelezői, dekoratőrök, virágüzletek stb. számára, de otthoni kézműves termékeknél is. Kiszerelés: 150 ml. A kupakkal megegyező szín. Nagyon jó fedőképesség. Nagyon magas fényű. Kiváló tapadás. Gyors száradás.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500880629
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 0,5 ml |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 171 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |







