Dupli-Color Neon spray zöld 400 ml
Cikkszám 4717054Termékleírás
Cikkszám 4717054
A Dupli-Color Neon zöld spray: fluoreszkáló színek professzionális dekorációs munkákhoz pl: kirakatok kialakítása, fülkék építése, üzletek berendezése, kültéri dekorációk, bemutató, kiállítások stb. Alkalmazható: fém, fa, üveg, kerámia, polisztirol, eterit, beton, kő, papír, karton, bevonható kemény műanyagok, virágok stb. A fluoreszkáló hatás idővel csökken. Gyors száradás. Nagyon jó fedőképesség. Időjárásálló. Korlátozottan fény- és UV-álló.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500194825
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 363 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |









