Dupli-Color Rozsda Effect 400 ml
Cikkszám 4716759Termékleírás
Cikkszám 4716759
Dupli-Color Rozsda Effect spray-vel különleges durva textúrát érhet el, olyan vizuális megjelenéssel, mint a rozsda. Ha egy kiválasztott területeket bevonsz narancssárga vagy fekete festékkel, akkor nagyon egyedi hatásokat érhetsz el. Alkalmas beltéri és kültéri tárgyakhoz. A barkácsolás, a díszítés és a kézművesség igényeihez. Jó tapadású, jó terülésű, jó fedőképességű. Ellenáll a kopásnak. Átfesthető. Alkalmas fém, fa, üveg, kő, kerámia, karton és sok bevonható műanyag számára. Kiszerelés: 400 ml.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500383588
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 1,5 ml |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 404 g |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 6,9 cm |







