Dupli-Color Tejüveg Effect 150 ml
Cikkszám 4717096Termékleírás
Cikkszám 4717096
A Dupli-Color Tejüveg Effect jeges ill. tejszerű üveg megjelenést kölcsönöz az átlátszó tárgyaknak, pl. üveg, ablakok, vázák, tükrök, festhető műanyagok. A spray az átlátszó felületeken fejti ki legjobb hatását. Különlegessége, hogy az objektum áttetsző marad. Akár teljesen, akár csak részben van bevonva a felület, az egyedi tapintás a felvitt rétegek számával változtatható. Különleges, tetszetős motívumok érhetők el stencilekkel vagy a minták maszkolószalaggal történő letakarásával. Nagyon hatékony. Gyorsan szárad. A festék nem reagál a vízre és üvegtisztítókra. Könnyen eltávolítható alkohollal vagy oldószerrel. A műanyag tárgyakat Dupli-Color Plastic Primerrel kell alapozni. Kiszerelés: 150 ml. Száradás után (24 óra) 90 Celsius fokig hőálló.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500263231
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Üveg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 169 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 5,3 cm |
| Mélység: | 5,3 cm |







