Dupli-Color textil spray zöld 150 ml
Cikkszám 4716890Termékleírás
Cikkszám 4716890
A Dupli-Color textilspray egy akril alapú spray festék textil dekorációkhoz és alkotásokhoz. Legmagasabb színragyogás. Száradás után 30 fokon ajánlott mosni (finom program, kifordítva). Nincs szükség további fixálásra. Nagyon jó lefedettség és fényállóság beltéri és kültéri alkalmazásokhoz. Ellenáll a törlésnek. Ideális stencil technikával való kombinációhoz. Szín: zöld.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500319907
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 173 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |









