Dupli-Color világítófesték sárgászöld 150 ml
Cikkszám 4716825Termékleírás
Cikkszám 4716825
A Dupli-Color világítófesték spray "tárolja" a nappali fényt, és sötétben lassan bocsátja ki. Alkalmas menekülési útvonalak, veszélyessportok, fontos készülékek, műszerek és kiálló élek jelölésére óvóhelyeken, folyosókon, garázsokban, pincékben stb., illetve felhívni a figyelmet a villanykapcsolókra, figyelmeztető táblákra stb. Akár effectfestékként is használható diszkókban, bárokban, különleges események, például karnevál, szilveszteri és nyári éjszakai partik alkalmával. Alkalmas minden sima, durva, könnyű ill. alapozott felületekre pl. fém, fa, kemény műanyagok, alapozott karton, falak stb. Az optimális alapozó a felület előkészítéséhez a Dupli-Color Effect Primer használata ajánlott. Szín: sárgászöld. Kiszerelés: 150 ml. Gyorsan szárad.
A gyártó adatai
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500889813
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Felület száraz kb. után: | 0,5 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | minden alap |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |









