OBI lakkspray jelölőfesték neon pink 500 ml
Cikkszám 3969516Termékleírás
Cikkszám 3969516
Gyorsan száradó speciális lakk pontos vonaljelöléshez az építőipar, a földmérés, a faipar és az erdőgazdálkodás területére, valamint személyes célú felhasználásra. Mindennemű felület, mint fa, aszfalt, beton, falazat, föld, gyep és sok más felület, mint pl. fém jelöléséhez. Ideális utak és épületek, parkolók, raktár- és hobbyhelyiségek jelöléséhez, stb. Szórási távolság kb. 25 cm. Feldolgozási hőmérséklet +15-25°C.
A gyártó adatai
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962932999
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Beton, cementesztrich |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 3 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 3 - Mosásálló |
| Feldolgozás: | Permetezés |
| Felület száraz kb. után: | 1,5 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 3 ml |
| Megfelel alapként: | Fa, fém, aszfalt, beton, gipszkarton, stb. |
| Űrtartalom (l): | 0,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 513 g |
| Magasság: | 23,7 cm |
| Szélesség: | 6,8 cm |
| Mélység: | 6,8 cm |









