OBI lakkspray színtelen effekt magas selyemfényűényű 400 ml
Cikkszám 3966744Termékleírás
Cikkszám 3966744
Tájékoztató: Kiváló minőségű, univerzálisan használható, magasfényű akril kombinációs lakk szórófestéshez beltéri és kültéri felületeken. A legkülönbözőbb alapfelületekhez használható, mint pl. fém, fa, kő, üveg, kerámia, karton, festhető kemény műanyagok, rattan és kosáráruk. Nagyon jól szétoszló, könnyen kezelhető. Hosszantartó védelmet nyújt. Az effektlakkozás tartós védelméhez. Az alapfelületnek tisztának, száraznak, rozsda- és zsírmentesnek, valamint csiszoltnak kell lennie. A palackot alaposan rázza fel (legalább 2 percig). Próbaszórással ellenőrizze az összeférhetőséget és a színárnyalatot. A festéket keresztben szórja fel. Szórási távolság kb. 25 cm. Használat után a palackot fordítsa a szórófejjel lefelé, és a hajtógázzal fújja ki a szelepet. Porszáraz kb. 20 perc után, érintés-száraz kb. 30-40 perc után, bármikor átfesthető, kb. 12 óra múlva szerelhető.
A gyártó adatai
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962930674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Bútorok, dekorációs term |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 3 - Mosásálló |
| Feldolgozás: | Permetezés |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fém, fa, kő, üveg, kerámia, karton, műa |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 425 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 6,8 cm |
| Mélység: | 6,8 cm |







