OBI lakkspray vizes bázisú színes selyemfényű enciánkék 400 ml
Cikkszám 3967817Termékleírás
Cikkszám 3967817
Tájékoztató: Vizes bázisú, univerzálisan alkalmazható szórófesték beltéri és kültéri használatra. A legkülönbözőbb alapfelületekhez használható, mint pl. fa, fém, kő, üveg, kerámia, festhető műanyagok, rattan és kosáráruk. A DIN EN 71-3 szabvány szerint játékokhoz is alkalmas. Az alapfelületnek teherbírónak, tisztának, száraznak, viasz-, rozsda- és zsírmentesnek kell lennie. A festékes palackot alaposan rázza fel (legalább 2 percig). Próbaszórással ellenőrizze az összeférhetőséget és a színárnyalatot. A festéket keresztben szórja fel. Szórási távolság kb. 25 cm. Feldolgozási hőmérséklet +15-25°C, porszáraz kb. 45 perc után, érintés-száraz kb. 60 perc után, bármikor átfesthető, kb. 12 óra múlva szerelhető.
A gyártó adatai
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962930438
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Bútorok, dekorációs term |
| RAL-szám: | Genciánkék RAL 5010 |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 3 - Mosásálló |
| Feldolgozás: | Permetezés |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 3,75 ml |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 425 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 6,8 cm |
| Mélység: | 6,8 cm |









