OBI Spray lakk félmatt szürkésbarna 400 ml
Cikkszám 4457628Termékleírás
Cikkszám 4457628
Gyorsan száradó, univerzálisan alkalmazható műgyanta festék bel- és kültéri festéshez. Alkalmas különböző aljzatok, mint például fa, fém, kő, kerámia, festhető műanyagok, rattan és fonott fűzfa festéséhez. Egyenletes festékelosztás és könnyű vele dolgozni.
A gyártó adatai
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962933538
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 425 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 6,8 cm |
| Mélység: | 6,8 cm |









