Héra színezőpaszta mandula 125 ml
Cikkszám 4310678Termékleírás
Cikkszám 4310678
Kül- és beltéri színezőfesték, ideálisan alkalmas falakra, mennyezetekre. Egyidejűleg alapozóként is szolgál.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281079260
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 8 ml |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fényességi fokozat: | Tompa matt |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 0 125 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 133 g |
| Magasság: | 9,9 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |








