Porfesték Oxid dobozos barna 1 kg
Cikkszám 2106052Termékleírás
Cikkszám 2106052
Barna porfesték, mely mész és cement kötőanyagú habarcsok, valamint betonok anyagába keverve, színezőanyagként használható. Az alapkeverék szilárdságát nem csökkenti a pigment bekeverése, a kötőanyag tömegére vonatkoztatott 5 %-os adagolásig. A kiváló minőségét mutatja, hogy ellenáll a fénynek és az időjárási viszontagságoknak, emellett kül- és beltéren egyaránt alkalmazható.
A gyártó adatai
Klorid Zrt
Község dűlő 1
4160 Püspökladány
klorid@klorid.hu
5997422752134,5997773121610
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Megfelel alapként: | Beton |
| Ideálisan alkalmas: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |









