LED-es földbe szúrható napelemes szentjánosbogár 67 cm melegfehér
Cikkszám 5201389Termékleírás
Cikkszám 5201389
A LED-es földbe szúrható, napelemes, szentjánosbogár alakú lámpának köszönhetően kertje lágy, melegfehér fényben ragyog. A karcsú, világító tüske hangulatos légkört teremt és különleges jelleget kölcsönöz a kültérnek. Akár virágágyások között, akár utak mentén, akár a következő kerti parti dekoratív fénypontjaként használja - ez a napelemes lámpa igazi szemet gyönyörködtető látvány.
Hangulatos világítás áramköltségek nélkül
A földbe szúrható napelemes lámpa nemcsak vizuálisan kiemelkedő, hanem praktikus megoldás is a kerti világításhoz. A beépített napelemnek köszönhetően a lámpa akkumulátora napközben automatikusan feltöltődik, és sötétedéskor meleg, hívogató fényt bocsát ki. A hat fixen beépített LED világos és egyenletes megvilágítást biztosít, míg a földbe szúrható tüske könnyű és rugalmas elhelyezést tesz lehetővé a kertben. Kb. 67 cm-es magasságával és az izzók kb. 7,4 cm-es átmérőjével a tüske igazi szemet gyönyörködtető látvány anélkül, hogy túl sok helyet foglalna.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873128509
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 6 Darab |
| Áramellátás: | Napelemes üzem |
| Névleges feszültség: | 1,2 V |
| Névleges áram: | 0,12 A |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 130 g |
| Magasság: | 67,0 cm |
| Szélesség: | 7,4 cm |
| Mélység: | 7,4 cm |





