Leszúrható szolár lámpaszett 5 darab
Cikkszám 5289673Termékleírás
Cikkszám 5289673
Napelemes leszúrható lámpa színes fénnyel. Rozsdamentes acélból és műanyagból. A csomagolás 5db lámpát tartalmaz. IP44
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371324026
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Feszültség típusa: | Egyenáram |
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Funkciók: | Funkciók nélkül |
| Áramellátás: | Napelemes üzem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 27,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |



















