Napelemes asztali Globo lámpa fekete/borostyán
Cikkszám 5123120Termékleírás
Cikkszám 5123120
Globo solar asztali lápa fekete/borostyán színben műanyagból. A csomag tartalma 2db. Melegfehér fénnyel ragyog.
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371452675
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felületi lámpák: | Matt |
| Funkciók: | Funkció nélkül |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Fények száma: | 1 Darab |
| Áramellátás: | Napelemes üzem |
| Névleges feszültség: | 3 V |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 640 g |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Mélység: | 12,5 cm |

















