OBI Lavello 4 darabos földbe szúrható napelemes lámpakészlet rozsdamentes acél
Cikkszám 3350576Termékleírás
Cikkszám 3350576
A praktikus 4 darabos OBI Lighting Lavello földbe szúrható napelemes lámpakészlet a sötétség beálltát követően fejti ki csodaszép fényerejét, miáltal a kertnek tetszetős megvilágítást biztosít. A rozsdamentes acél lámpa a kiváló minőségű anyagok használat
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124401965,4048122062359
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Fényforrások száma: | 4 |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | További formák |
| Stílusirányzat: | Modern |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 37,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |



