Szúnyogháló ajtóra 65 cm x 220 cm fehér
Cikkszám 4263943Termékleírás
Cikkszám 4263943
Az ajtóra illő szúnyogháló védelmet nyújt a repülő rovarokkal, például darazsakkal és szúnyogokkal szemben. A hálót az ajtótokra kell helyezni, így az ajtó a megszokott módon nyitható és csukható. Mérete 65 cm x 220 cm. Tetszés szerint méretre vágható. A fehér háló 100% poliészterből készült, és ellenálló az időjárás hatásaival, valamint az UV-sugárzással szemben. Legfeljebb 30 °C-on mosható. A csomag tartalmaz egy öntapadó tépőzárat, amellyel felszerelhető a háló.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873412721
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | Tépőzáras rögzítés |
| Szövet szín: | Fehér |
| Szövet anyaga: | Poliészter |
| Keret szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,10 kg |
| Magasság: | 130,0 cm |
| Szélesség: | 2,20 m |
| Mélység: | 10 mm |







