Black + Decker dekopírfűrész kofferben 520W
Cikkszám 4035291Termékleírás
Cikkszám 4035291
A Black+Decker dekopírfűrész 520 W teljesítményű és lengőpengés. Kofferben kapható.
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048545843
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 15 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 70 mm |
| Löketszám (ig): | 3 000 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 520 W |
| Típus: | Dekopírfűrész |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,70 kg |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |









