Black + Decker dekopírfűrész KS501
Cikkszám 3408192Termékleírás
Cikkszám 3408192
A kompakt, 400 W-os Black+Decker KS501 dekopírfűrész egy könnyen kezelhető és sokoldalú kezdő készülék. A Black+Decker Sightline látómező csatorna jó és szabad rálátást biztosít a vágás vonalára. A készülékbe épített fűrészlap tárolórekesznek köszönhetően a dekopírfűrész mindig használatra kész. Az egyenes, ívelt, és legfeljebb 45°-ban döntött vágások gond nélkül elvégezhetők.
A 3 m-es kábel kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. A Black+Decker KS501 dekopírfűrész univerzális fűrészlap-befogórendszerrel rendelkezik az U- és T-befogású dekopírfűrészlapokhoz, emellett porelfúvó funkciója is van.
Maximális vágásmélység acélban: 5 mm.
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048545768,5035048545775
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 10 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 65 mm |
| Löketszám (ig): | 3 000 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Teljesítmény: | 230 V |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | 19 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |









