Bosch akkus dekopírfűrész EasySaw 18V - 70 Solo
Cikkszám 4788220Termékleírás
Cikkszám 4788220
A Bosch EasySaw 18 V-70 Solo akkumulátoros dekopírfűrész alkalmas egyszerű fűrészelési munkákhoz fában, műanyagban és fémben. A könnyű dekopírfűrész max. 70 mm-es vágási mélységet ér el fában és max. 6 mm-t fémben. Ezáltal ideális segítője a hobbi- és barkácsprojekteknek, és megkönnyíti például polcok, bútorlapok vagy laminált padló fűrészelését.
Egyszerű működtetés egyetlen kapcsolóval
A kis dekopírfűrész egyetlen kapcsolóval könnyedén működtethető, és egyenes és íves vágásokra egyaránt alkalmas. A változtatható sebességszabályozás és a lágyindítás a kényelem és a vágási minőség legjobb kombinációját kínálja. A 2600 / perc üresjárati löketszámmal precíz vágásokat érhet el.
Fújó funkció és sarokvágások
A beépített fújó funkció mindig a legjobb rálátást biztosítja a vágási vonalra, így különösen pontosan dolgozhat. Porszívók csatlakoztatásával tisztán tartható a munkaterület. A dönthető acél alaplapnak köszönhetően akár 45°-os sarokvágások is lehetségesek.
Könnyű dekopírfűrész egyszerű lapcserével
A kompakt kialakítás és a különösen könnyű, mindössze 1,3 kg-os súly megkönnyíti a kezelést. A továbbfejlesztett SDS-nek köszönhetően a fűrészlap könnyen, gyorsan és mindenekelőtt szerszám nélkül cserélhető. Így a csere még a kezdők számára sem jelent problémát.
Bosch Power minden: Home & Garden rendszerhez
A Bosch EasySaw akkumulátoros fűrész a Home & Garden készülékrendszer tagja. Így több készüléket is használhat egyetlen akkumulátorral. Ha már rendelkezik 18 V-os Bosch Home & Garden készülékrendszer barkács- vagy kerti készülékkel, akkor nincs szüksége másik akkumulátorra.
A csomag tartalma: 1 darab Bosch T 144 D fűrészlap. Akkumulátorok és töltő külön kaphatók.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4053423229912
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 6 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 70 mm |
| Löketszám (ig): | 2 600 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 18 V |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Ferde vágás: | Igen |
| Porszívó csatlakozó: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 19,5 cm |
| Szélesség: | 23,5 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |

































