Bosch Professional GST 12 V-70 Solo akkumulátoros dekopírfűrész fűrészlappal
Cikkszám 5071303Termékleírás
Cikkszám 5071303
A Bosch Professional GST 12 V-70 Solo akkumulátoros dekopírfűrész kompakt kialakítása és csekély, 1,5 kg-os önsúlya önmagáért beszél. Optimális kezelést és ferde vágást garantál még alulról történő fűrészelés esetén is, valamint gyors fűrészelést és rendkívüli akkumulátor-élettartamot.
Az akkumulátoros dekopírfűrész maximális vágási mélysége fában 70 mm, fémben 3 mm, míg a löketszáma 2800/perc (fordulat). A különösen pontos vágások érdekében a vágási vonalhoz közeli fogási pozícióval rendelkezik. A markolat kis kerülete kényelmes és könnyed munkavégzést biztosít. A robusztus alumínium talplemez műanyag talppal javítja a csúszási tulajdonságokat és védi az érzékeny felületeket. A dekopírfűrész emellett 3 fokozatban állítható, amely szakadásmentes vágást tesz lehetővé.
Továbbá a Bosch Electronic Cell Protection (ECP) védi az akkumulátort mind a túlterheléssel, mind a túlmelegedéssel szemben, és megakadályozza a mélykisülést. Az elektronikus motorvédelem (EMP) védi a motort a túlterhelés ellen, miközben tovább növeli az élettartamát. Ezenkívül a kapcsolható, világos LED-eknek köszönhetően kiváló rálátást biztosít a vágási vonalra. A nagy felületű Softgrip markolattal ellátott ergonomikus rúdmarkolat további kényelmet biztosít a munkavégzéshez.
| A csomag tartalma: |
| 1x Bosch Professional GST 12 V-70 Solo akkumulátoros dekopírfűrész |
| 1x elszívó készlet |
| 1x csúszósaru |
| 1x forgácsvédő |
| 1x T 144 D dekopír fűrészlap |
| 1x T 308 B dekopír fűrészlap |
| 1x L-BOXX betét |
A csomag nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140711463
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 3 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 70 mm |
| Löketszám (ig): | 2 800 /perc |
| Löketszám (tól): | 1 500 /perc |
| Teljesítmény: | 12 V |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | 18 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 15,8 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |





