Bosch szúrófűrész PST 700 E 500 W
Cikkszám 2827731Termékleírás
Cikkszám 2827731
A Bosch PST 700 E szúrófűrészt kompakt méret, kis súly és könnyű kezelhetőség jellemzi. Emellett Bosch elektronika, rezgés szám szabályozás Bosch Law Vibration rendszer biztosítja a kényelmes és biztonságos munkavégzést. Az ergonomikus Softgrip lágyfogantyú kényelmes fogást tesz lehetővé. A szúrófűrész névleges teljesítménye: 500 W, vágási mélysége fában: 70 mm, acélban: 10 mm, percenkénti löketszáma üresjáratban: 500-3000.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140526852
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 10 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 70 mm |
| Teljesítmény: | 500 W |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | Nem |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,74 kg |
| Magasság: | 9,9 cm |
| Szélesség: | 28,6 cm |
| Mélység: | 32,8 cm |



