CMI C-STS-650 dekopírfűrész
Cikkszám 1001015Termékleírás
Cikkszám 1001015
A könnyen kezelhető CMI C-STS-650 dekopírfűrész 650 wattos motorral rendelkezik. A 0 és 3000 közötti percenkénti löketszám, valamint a 3 fokozatú alternáló löket igényhez igazodóan gyors vagy anyagkímélő munkavégzés lehetőségét kínálja. A maximális vágási mélység fában 65 mm, fémben 6 mm. Az állítható fűrészsaru sarkalóvágást tesz lehetővé maximum 45°-ig. A dekopírfűrész egy univerzális befogóval rendelkezik, és U- és T-befogású dekopírfűrészlapokkal szerelhető fel.
A csomag tartalmaz egy fűrészlapot fához és egy imbuszkulcsot.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873507434,4048124501580
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 6 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 65 mm |
| Löketszám (ig): | 3 000 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 650 W |
| Teljesítmény: | 230 V |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 25,5 cm |







