Einhell akkus Power X-Change TE-JS 18 Li Solo forgácsvédővel együtt
Cikkszám 4389235Termékleírás
Cikkszám 4389235
Az Einhell TE-JS 18 Li akkus dekopírfűrész megkönnyíti a következő vágási munkáját a jövőben. Az előtoló szúrófűrész különösen praktikus. Ez nem csak az ergonomikus formátumuknak köszönhető. Az akkumulátoros működésnek köszönhetően a dekopírfűrész használata vezeték nélküli. Ez különösen rugalmassá teszi a munkavégzést. Az akkus dekopírfűrész az Einhell Power X-Change termékcsaládjának része. Ha van egy (külön megvásárolható) akkumulátora a termékcsaládból, akkor azt a termékcsalád összes egységével használhatja.
Gyors munka, még kényes munkadarabok esetén is
Az Einhell akkus dekopírfűrésze kapcsolható lengő előtolással van felszerelve, amely különösen gyors vágásokat tesz lehetővé. A dekopírfűrész alján egy műanyag betét található. Ez különösen kíméletes az érzékeny anyagokhoz, és megakadályozza a karcolásokat és a felület sérülését. A szerszám nélküli univerzális fűrészlap befogó egyszerű és gyors tartozékcserét tesz lehetővé.
Biztonságos és kényelmes használat
Többé ne hagyja, hogy a por és a fűrész forgács korlátozza látását munka közben. A beépített porfúvó funkciónak köszönhetően ez a jövőben nem jelent majd problémát. A LED-fény mindig a legjobb rálátást biztosítja a munkadarabra. A csatlakoztatható vágási vonaljelzővel még pontosabban dolgozhat. Most már semmi sem áll a következő kézi projekted útjába!
Termékinformáció:
- A vágási mélység műanyagban: 12 mm
- vágási mélység fában: 80 mm
- vágási mélység acélban: 10 mm
- Emelési magasság: 25,4 mm
- Max. ferde vágások: 47°
Az akkumulátor és a töltő nem tartozék.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825601398
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 10 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 80 mm |
| Löketszám (ig): | 2 400 /perc |
| Löketszám (tól): | 0 /perc |
| Teljesítmény: | 18 V |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | 25 |
| Lengő löket fokozatok: | 4 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,82 kg |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |























