Einhell TC-JS 80/1 Kit dekopírfűrész
Cikkszám 5156971Termékleírás
Cikkszám 5156971
Az Einhell TC-JS 80/1 Kit dekopírfűrész megbízható és nagy teljesítményű szerszám a műhelyben és a ház körül végzett barkácsolási munkákhoz. Az olyan praktikus funkciókkal, mint a lengő előtolás funkció és a forgatható fűrésztalp, pontos vágásokat biztosít. A dekopírfűrészt egy 550 W-os motor hajtja, amely a magas, 3000/perces üresjárati fordulatszám ellenére is rendkívül csendesen működik. A fordulatszám-elektronika segítségével a teljesítmény optimálisan beállítható az adott anyaghoz és alkalmazáshoz.
A 4 fokozatban állítható lengő előtolásnak köszönhetően gyors és precíz vágások végezhetők rövid idő alatt. A vágási mélység fában 80 mm, acélban 10 mm. A gérvágások legfeljebb 45°-ig lehetségesek. Az univerzális fűrészlap-befogónak köszönhetően a különböző típusú fűrészlapok (T és U szár) gyorsan és szerszám nélkül cserélhetők.
A szabad kilátás érdekében a 36 mm-es elszívócsatlakozóhoz például egy Einhell nedves-száraz porszívó csatlakoztatható, amely megbízhatóan elszívja a port és a forgácsot. Kompakt kialakításának, könnyű súlyának és Softgrip felületeinek köszönhetően a dekopírfűrész hosszabb munkavégzés esetén is kényelmesen illeszkedik a kézbe. A csomag három darab T-szárú fűrészlapot tartalmaz fához és műanyaghoz. Egy praktikus szállító- és tárolókofferben kapja meg.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825661668
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 10 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 80 mm |
| Löketszám (ig): | 3 000 /perc |
| Löketszám (tól): | 1 000 /perc |
| Teljesítmény: | 550 W |
| Teljesítmény: | 240 V |
| Akkumulátor típus: | Hálózati tápegység |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Fűrészlapemelés: | 20 mm |
| Ferde vágás: | Igen |
| Porszívó csatlakozó: | Igen |
| Max. löketszám: | 3000 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,20 kg |
| Magasság: | 7,3 cm |
| Szélesség: | 19,8 cm |
| Mélység: | 19,5 cm |

















