Robert Bosch szúrófűrész PST 800 PEL
Cikkszám 3929338Termékleírás
Cikkszám 3929338
Erőteljes 530 wattos motor és 80 mm vágásmélység fában - ezzel a géppel a nehéz munkák is könnyen elvégezhetők. 4 elliptikus előtolási fokozat a gyorsabb fűrészelési előrehaladás, jobb ívkövetés és a fűrészlap hosszú élettartama érdekében. Minimális vibráció és biztonságos, kényelmes munkavégzés a Bosch "Low Vibration" rendszerrel, lineáris tömegkiegyenlítéssel és ergonomikus gumimarkolattal. A Bosch-SDS-rendszer biztosítja a könnyű és biztonságos másodpercnyi gyorsaságú fűrészlapcserét - szerszám nélkül. A rákapcsolható fúvólevegő-funkció mindig tiszta rálátást biztosít a vágás vonalán. Csatlakozás a porelszívóhoz - a pormentes munkavégzéshez. Robusztus talplemez a stabil megvezetéshez. A beépített fűrészlaptárolóban akár 6 fűrészlap is könnyedén elfér. Új kábelvezetés akasztóval a praktikus elhelyezéshez. A fűrészlapok nem tartozékai a terméknek!
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140610704
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. Vágásmélység fémben: | 5 mm |
| Max. Vágásmélység fában: | 80 mm |
| Löketszám (ig): | 3 000 /perc |
| Löketszám (tól): | 500 /perc |
| Teljesítmény: | 530 W |
| Akkumulátor típus: | Hálózati tápegység |
| Típus: | Dekopírfűrész |
| Ferde vágás: | Nem |
| Porszívó csatlakozó: | Igen |
| Max. löketszám: | 3000 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,30 kg |



